Покров Пресвятої Богородиці.

Loading Події
Description

Диво явлення Богородиці відбулося в середині Х століття. У Влахернській церкві в Константинополі зберігалися риза Богоматері, омофор (покривало для голови) і частина пояса. Ці святині в V столітті перенесли сюди з Палестини. Був недільний день, йшло всенічне бдіння. Серед парафіян був святий Андрій, Христа ради юродивий. У середині ночі, під час молитви, він побачив, як по небу йде Пресвята Богородиця. Вона була осяяна світлом, поруч з нею йшли Іоанн Предтеча, Іоанн Богослов, ангели й святі.
Святий Андрій побачив, як Божа Мати стала на коліна і почала зі слізьми молитися за християн. Потім підійшла до Престолу храму і продовжила молитися там. А потім — зняла з голови омофор і розпростерла його над людьми, що молилися. У цей момент сяйво йшло не тільки від Богородиці — покривало теж світилося «краще променів сонячних». Богородиця просила Господа Іісуса Христа прийняти молитви всіх людей: «Царю Небесний, прийми кожну людину, що молиться до Тебе і призиває ім’я Моє в допомогу, щоб кожен був почутий і утішений».
Кожен побожний християнин знає молитву „Під твою милість…”, яку можна впевнено назвати молитвою до Покрову Богородиці. Нею ми визнаємо нашу віру в Покров – опіку Марії над нами, виявляємо довір’я до її материнської любові.

Start Date - End Date

Жов 01, 2024 - Жов 01, 2024

Start Time - End Time

00:00 - 23:59

Category

Share This