Слава Ісусу Христу!
Дорогі у Христі!
Ми вже у четвертому тижні Святого Великого Посту. Маємо випробування, бо не звикли Великий Піст проводити в домівках, в напруженій моральній обстановці. Але життя продовжується… Сьогодні прочитав, що “Пасхи цього року не буде” і т. п.
Буде, обов’язково буде! Христос, що прийшов нас спасти, Воскресне і дасть нам у черговий раз вияв Своєї Абсолютної Любові!
Тільки цього року Пасха буде особливіша: збудована на більш щирій молитві і пості, на ще більшому переосмисленні життя, проявленні нашої любові і милосердя до ближнього, на особливих зусиллях духовного зросту, на дисципліні суспільній і духовній, на послусі Христові та Його Церкві.
І слова Христа: “Я переміг світ…” – ми сприймемо вже по-іншому, більш глибоко і свідомо. Тому використовуймо цей карантин, як можливо, плідно: у приватній молитві, єднаймося з Христовою Церквою у публічній молитві, використовуючи інтернет, телевізію та інші засоби інформації, які нам запропоновані, маємо можливість послухати реколекції, а також взяти участь в онлайн Богослужіннях.
Дякую парохіянам храму Воздвиження Чесного Хреста смт Рудно за глибоке розуміння сьогодення, за молитву, за душевний спокій та за відсутність паніки, бо “З нами Бог”.
Також прошу у нашому храмі дотримуватися всіх умов карантину, бо це зарядження держави та ієрархії.
Прохання, щоб зберігати умови, які і сьогодні є актуальні: не більше 10 осіб у храмі, не бажана присутність людей похилого віку та дітей, не допустима присутність людей з недугами і обов’язкова наявність засобів особистого захисту.
Всі питання, що виникатимуть, прошу задавати телефоном або через інтернет

Хай Господнє Благословення перебуває над всіма нами!