“Жоден жебрак не тягнеться за шматочок хліба настільки, наскільки я тягнуся до душі”.

1. Прохання про розмову
Розважай про мою любов – те, що я зробив для вас від народження до хреста. Я полюбив тебе перш ніж появилася на світі. Я думаю про тебе. Думай про мене. Розмовляй зі Мною. Питай у всьому поради у Мене.

2. Прохання про любов
Чувай над тим, щоб зробити навіть найменшу жертву. Дитина відчуває себе в безпеці і спокої в обіймах матері. Вона нічого не боїться. Я завжди тримаю тебе в обіймах, нічого не бійся. Люби Мене. Люби Мене любов’ю чуттєвою і дієвою. Будь потіхою Мого серця.

3. Прохання про довіру
Довіряй, тому що я все можу. Наскільки Мені довіряєш, стільки отримаєш. Твоя довіра змушує Мене уділяти тобі ласки. Довіра підтримує віру, віра – довіру, а глибокий мир – основа віри і довіри. Довіряй Мені і вір, що разом з тобою працюю, молюся і страждаю. Батько, який любить дітей, не завжди дає дітям те, чого вони просять, а те, що краще і корисніше. Так, Я даю тобі те, завдяки чому досягнеш найбільшої любові.

4. Прохання про радість
Мало є душ, які б складали жертви. Є ті, хто боїться гріха, але мало є тих, котрі б старалися складали маленькі жертви, які радують Мене, а для навернення душ дуже корисні. Пам’ятай, завжди зберігай мир і радість. Ділися своїм щастям з іншими, розкажи їм про Мою доброту, любов і милосердя.

5. Прохання про спокій
Чувай над собою, поводися так, ніби на землі є ти і Я. Будь терпеливою, тому що тоді залишишся в спокою. Як не можеш побачити свого відображення на схвильованій воді, так і я не можу промовляти до неспокійних душ. Спокій це не значить, щоб не відчувати страждань, хрестів. Поки душа з’єднана з тілом, вона переживає переходи. Спокій залежить від любові.

6. Прохання про відпочинок
Не турбуйся про минуле або майбутнє, тому що це створює занепокоєння. Я відпочиваю в глибоко спокійному серці. Твоє серце – це моє небо, тому відкинь від себе всю тривогу і сум’яття. Той, хто дякує за страждання, потішає мене більше, ніж якщо б він зробив багато добрих справ. У такій душі я відпочиваю, така душа допомагає потребуючим душам, допомагає Церкві і страждаючим душам у чистилищі.

7. Прохання про вірність
Полюби свою власну нікчемність і слабкість, і все, що ти отримаєш від мене, поверни мене з подякою. Обдарую тебе великими ласками. Слуга не вважає своїми речі пана, але якщо він вірний, то отримує винагороду більшу від назначеної. Будь вірною в моєму служінні. Піклуюся про кожне, навіть найменше створіння, і воно перестало б існувати, якщо б я його не підтримав. А особливо піклуюся про душі, які Мені посвячені. Ношу їх у своїх обіймах. Подобаєшся Мені, коли терпелива в нещастях, молишся, жертвуєшся. Чувай, тому що схильна займатися земними речами і легко стаєш байдужою. Вірністю винагороджуй за тих, хто погорджує Моєю любов’ю.

8. Прохання про свободу духу
Завжди май свободу духу, інакше неспокої змусять перестати бути ревною. Люби мене так як умієш. І буду задоволений тобою. Діти не думають про те, як любити батьків, а як вони можуть так і люблять. Подивіться на дітей. Коли вони роблять щось хороше, вони не думають про це. Маленькі діти не вчаться любити, але однак люблять і є улюблені.

9. Прохання про вирозуміння
Винагороджуй Мене за зневажання моєї любові. Моя любов і добро – джерело милосердя і благословенна душа, яка одержує милосердя і керується милосердям. Треба бути вирозумілій до помилок всіх людей. Вирозумілість до помилок і слабкостей зростає з любов’ю до людей і з щораз більшою жалістю буде схилятися над людськими стражданнями, як мати схиляється над слабкою дитиною.

Джерело: DZIEŁO DUCHOWEJ ADOPCJI KAPŁANÓW