ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО ПІСЛЯ КОРОТКИХ 24 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНА СТРАЖДАЄ ВІД ЧЕРГОВОЇ ХВИЛІ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ. СХІДНИЙ СУСІД НІКОЛИ НЕ ПРИПИНЯВ СВІЙ ПОТЯГ ДО ЖОРСТКОГО ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ, КУЛЬТУРИ ТА ДУХОВНОСТІ НАШОГО НАРОДУ. СВІТОВІ ВІЙНИ МИНУЛОГО СТОЛІТТЯ ПРОКЛАЛИ СВІЙ ФРОНТ ЧЕРЕЗ ЗЕМЛІ НАШОЇ КРАЇНИ І СЬОГОДНІ САМЕ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ВИРІШУЄТЬСЯ НЕ ТІЛЬКИ НАША ДОЛЯ, А МАЙБУТНЄ УСЬОГО ЦИВІЛІЗОВАНОГО СВІТУ.
Революція Гідності та подвиги Небесної Сотні показали, що ми маємо і вміємо захищати людські цінності, серед яких найдорожче – життя. В умовах російської псевдо-дипломатії та цинічної брехні проросійських ЗМІ, саме українські військові, волонтери та громадські активісти на усіх фронтах засвідчують велич та незламність України.
Сьогодні ми не маємо права на розбрат чи сварки — ми повинні єднатися, організовуватися та спільними зусиллями дати відсіч ворогу і назавжди утвердити Україну як незалежну державу! Ми повинні стати гідними носіями української культури, пам’ятати і поважати звичаї свого народу, знати українські пісні і передавати їх майбутнім поколінням!
Ми зобов’язані з усією відповідальністю ставитися до навчання та роботи, докладати максимум зусиль для того, аби будувати Україну – культурну, прогресивну, з розвинутою економікою та сильним військом!
Пам’ятаймо подвиги Українського Січового Стрілецтва, воїнів УПА, Героїв Майдану та Збройних Сил України! Слава Україні! Героям Слава!